Katalogi produktów


Wszystkich odbiorców hurtowych zapraszamy do podjęcia współpracy. Posiadamy bogaty wybór dekoracji okiennych, takich jak firany czy zasłony, oraz artykułów wystroju wnętrz – poduszek i narzut na łóżka. W naszej ofercie znajdą Państwo również panele, żaluzje oraz plisy i rolety.

Poniżej prezentujemy aktualne katalogi oraz zdjęcia produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi markami.


Scaglioni

Wiodący producent, działający w branży karniszy i odnośnych akcesoriów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 20-letniej działalności i nieustanne zaangażowanie w śledzenie ewolucji i tendencji rynkowych pozwoliło na wypracowanie tyleż konkurencyjnej, co innowacyjnej gamy produktów, która sprawiła, że nasz znak firmowy stał się synonimem jakości i niezawodności.

Scaglioni:

Apelt

Niemiecka, rodzinna firma powstała w 1951 roku. Produkty tej marki odznaczają się przede wszystkim wysoką klasą i jakością. Oferowane tkaniny cechują się doskonałą dbałością wykonania, bogatą kolorystyką i niesztampowym wzornictwem. Apelt to najnowocześniejsze materiały inspirowane światowymi trendami - sprawiają, że każde wnętrze zyskuje nowy, zaskakujący charakter.

Katalogi firmy Apelt:

apelt_kolekcja_2018_2019.pdf
apelt_posciele_2018.pdf
apelt-obrusy-2018.pdf

apelt-inspiracje-lato2017.pdf
apelt-kolekcja-2017-2018.pdf
apelt-inspiracje-2016-2017.pdf
apelt-inspiracje-2016.pdf
apelt-decorate-your-life-2015-2016.pdf
apelt-decorate-your-life-2014-2015.pdf
apelt-obrusy-2015-2.pdf
apelt-obrusy-2015.pdf
apelt-unique-edition-2.pdf
apelt-unique-edition.pdf

Casa Valentina

Casa Valentina to włoska firma założona w 1983r. Swoją działalność rozpoczynała jako rodzinne przedsiębiorstwo rzemieślnicze. Obecnie to światowa marka posiadająca w swojej ofercie najwyższej klasy karnisze, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością użytych do produkcji materiałów i niezwykłym, nieszablonowym designem. Swoją klasą i pięknym wyglądem wzbogacą każde pomieszczenie dodając mu elegancji i charakteru. Produkty firmy Casa Valentina są dobrze znane i sprzedawane na całym świecie.

Casa Valentina:

Sonnhaus

Sonnhaus to austriacka firma mająca swoje początki w 1931 roku. Od ponad 85 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości akcesoriów do dekoracji wnętrz, m.in. firan i zasłon, które zachwycają szeroką kolekcją barw i wzorów. Tkaniny Sonnhaus dzięki swoim niezwykłym deseniom i idealnie dobranym kolorom podkreślą każde wnętrze dodając mu wyjątkowego charakteru.

Katalogi firmy Sonnhaus:

sonnhaus-katalog-2016-1.pdf

Unland

Niemiecka firma założona w 1957 roku produkująca zasłony, tkaniny dekoracyjne, plisy, żaluzje, rolety, żaluzje panelowe i żaluzje pionowe. Kolekcje marki Unland odznacza wyjątkowy styl i różnorodność wzorów, które z łatwością można ze sobą łączyć i dostosować do każdego wnętrza mieszkalnego. Wśród nich odnaleźć można m.in. klasyczne, wesołe i kolorowe, a także ekstrawaganckie serie.