oferta firan częstochowa

Wiodący producent, działający w branży karniszy i odnośnych akcesoriów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 20-letniej działalności i nieustanne zaangażowanie w śledzenie ewolucji i tendencji rynkowych pozwoliło na wypracowanie tyleż konkurencyjnej, co innowacyjnej gamy produktów, która sprawiła, że nasz znak firmowy stał się synonimem jakości i niezawodności.Staranny dobór materiałów oraz zróżnicowane i umiejętnie dopasowywane sposoby obróbki, poprzedzone analizą opracowań projektowych i technicznymi badaniami wykonalności w poszukiwaniu nowych rozwiązań, stanowią dla nas cel nadrzędny, konieczny do zrozumienia i zaspokojenia wymogów i gustów naszych odbiorców, w każdej części świata. Wachlarz oferty obejmuje zarówno tendencje klasyczne i tradycyjne, jak i te oparte na najnowszych rozwiązaniach i najbardziej zaawansowanych technologiach, aż do tych nostalgicznych, osadzonych w przeszłości.

Elegancja i wyrafinowanie - owoc rzetelnych badań w sferze estetyki i projektowania niezmiennie zorientowanych na innowacyjne rozwiązania, na bieżąco uwzględnia rady i sugestie naszych Klientów - to synonim naszych wyrobów, projektowanych i wykonywanych przez doświadczonych specjalistów, korzystających z niezrównanego mistrzostwa naszych rzemieślników.

Zaopatrzenie magazynowe, szybkość wysyłek, wspomagana przez kapilarną sieć wyselekcjowanych sprzedawców detalicznych, przyczynia się do sukcesu, który klasyfikuje Scaglioni S.p.A na pozycji jednego z liderów na rynku krajowym i międzynarodowym.
Scaglioni

Scaglioni

Scaglioni