firany częstochowa firma

O nas

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1995 roku, która mieści się na terenie miasta Częstochowy. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się projektowaniem, aranżacją okien, montażem plis, żaluzji i rolet z materiałów zasłonowych oraz firan renomowanych firm (Apelt, Wölfel, Horn oraz Leha).W 2000 roku nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą Apelt Stoffee, której zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim. Sprzedaż tkanin Apelt prowadzimy hurtowo. Tkaniny Apelt to przede wszystkim wysoka klasa tkanin o wyjątkowej kolorystyce, które przewyższają innych producentów jakością i wzornictwem.

Naszymi stałymi odbiorcami materiałów jest ponad 200 firm i sklepów rozmieszczonych na terenie całej Polski. Z początkiem 2015 roku zostaliśmy przedstawicielem dwóch kolejnych firm: austriackiej Sonnhaus oraz niemieckiej Unland. Ponadto posiadamy w swojej ofercie nowoczesne i unikatowe systemy zasłaniania okien polskich, jak i zagranicznych firm m.in. plisy, żaluzje, rolety, wertikale, przesuwne panele i wiele innych.

W 2017 roku wprowadziliśmy do swojej oferty wysokiej jakości karnisze i rolety włoskiej, prestiżowej firmy Casa Valentina.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do naszego salonu firan w Częstochowie przy ulicy Brzeźnickiej 46B lub kontaktu telefonicznego, bądź mailowego.

PROFESJONALIZM Cenimy sobie szeroką wiedzę i fachowe podejście do pracy. Wybierając nasz salon firan możesz liczyć na kompetencję i wykwalifikowanie.
SZEROKA OFERTA W naszej ofercie znajdują się znane, renomowane marki. Sprowadzamy dla Ciebie najlepsze produkty od zagranicznych producentów.
DOŚWIADCZENIE Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1995 roku. Długi staż w branży przekłada się na ilość naszych zadowolonych klientów.
STACJONARNIE Nie musisz kupować tylko online! Wszystkich klientów chcących poznać naszą ofertę „na żywo” zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Częstochowie.